Data Content Specialist

Twoje zadania:

  • Aktualizacja danych w różnych formach i systemach w języku angielskim (pliki Excel i Systemy Zarządzania Treścią)
  • Uzupełnianie treści zgodnie z wymaganiami
  • Zgłaszanie błędów oraz udział w procesie doskonalenia systemu
  • Skuteczna komunikacja z Project Managerami, Programistami i klientami

Nasze oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość Excela
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Umiejętność pracy w napiętych terminach i dbałość o szczegóły
  • Dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie
  • Chęć podnoszenia i poszerzania własnych umiejętności

Umiejętności uznane za korzystne (nie wymagane)​:

  • Znajomość procesu tworzenia oprogramowania
  • Znajomość Jira i Confluence
  • Rozumienie zasad pracy w Scrum

Wartości dodane:

  • 4h freestyle - 4 godziny tygodniowo na rozwijanie swoich umiejętności związanych z branżą firmy
  • Uczestnictwo w klubie DDD - Domain Driven Design
  • Urodzinowa karta do Empiku

5265 - 6966 PLN BRUTTO Umowa o pracę, 5803 - 7679 PLN + VAT (B2B)

Maksymalny rozmiar pliku 25 MB.
Akceptowane rozszerzenia: txt rtf html pdf doc docx odt.