Przejdź do treści

Project manager

Twoje zadania:

  • zarządzanie team’em deweloperskim
  • planowanie sprintów i organizacja pracy w zespole
  • raportowanie i aktywny udział w retrospektywach
  • motywowanie, wspieranie oraz dbałość o rozwój członków zespołu
  • wdrażanie i propagowanie zmian inicjowanych przez firmę
  • proaktywne wsparcie w budowie standardów pracy w firmie
  • współpraca i wymiana informacji między team’ami
  • ścisła współpraca z zarządem firmy

Nasze oczekiwania:

  • minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem IT
  • umiejętność planowania pracy i tworzenia harmonogramów
  • wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • podstawowa wiedza z zakresu branży IT oraz terminologii związanej z wytwarzaniem oprogramowania
  • podstawowa znajomość metodyk zarządzania projektami
  • proaktywność oraz umiejętność udzielania konstruktywnych feedbacków
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • gotowość do pracy w systemie zdalnym oraz stacjonarnym
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów w oparciu o metodologie zwinne
  • umiejętność obsługi systemu Jira i Confluence

Mile widziane:

  • umiejętność pracy w trybie wielozadaniowym
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem rozproszonym
  • umiejętność organizowania i prowadzenia spotkań

Wartości dodane:

  • 4h freestyle - 4 godziny tygodniowo na rozwijanie swoich umiejętności związanych z branżą firmy
  • urodzinowa karta do Empiku

5265 - 8950 PLN BRUTTO Umowa o pracę, 5803 - 9866 PLN + VAT (B2B)

TECHNOLOGIA

  • PHP 7
  • Drupal7/8
  • Node.JS
  • Laravel
  • Docker
  • GitLab
  • MySQL
  • MongoDB
  • React

O nas

W ramach kompleksowej obsługi tworzymy portale, e-sklepy oraz intranety począwszy od projektowania, poprzez wdrażanie, kończąc na zarządzaniu i stałej obsłudze. W naszych rozwiązaniach opieramy się na sprawdzonej technologii Drupal, Laravel i Symfony, zapewniającej skalowalność oraz bezpieczeństwo.

Wyróżnione artykuły

Dane kontaktowe

Nasze strony internetowe są w pełni funkcjonalne, zindywidualizowane, łatwe w nawigacji i przyjemne w użyciu. Nasze wsparcie po wdrożeniu zagwarantuje Ci silną i wspólnie rozwiniętą, stabilną pozycję.

  • plac Stefana Batorego 3/2, 70-207 Szczecin, Poland
  • +48 693 417 766
  • biuro@grupa.it